שוקי מדנס במדיה

דף הבית / שוקי מדנס במדיה

ראיון עם שוקי מדנס על ביטוחי אחריות מקצועית לרופאי שיניים.

פורסם ב- "דנטל" כתב העת לרופאי השיניים בישראל, גיליון מס' 6 , מאי-יוני 09

קבוצת הביטוח מדנס הינה חלוצת מבטחי רופאי השיניים בישראל. בשיחה עמו, מספר שוקי מדנס, יו"ר הקבוצה, מדוע התחיל לבטח רופאים, מה מייחד את הביטוחים לרופאי שיניים וכיצד ניתן לצמצם את היקף התביעות.

לכתבה המלאה

 

 

אני: יזם. אופטימי. גרוש. אומרים שהלב שלי יותר גדול מהמשקל.

ילדות: נולדתי פה, ליד המשרד, בשכונת יד-אליהו, על גבול שכונת התקווה. ילדות של שכונה, עם תזמורת אקורדיונים בבית-הספר, כדורגל וצופים. אבא היה פקיד בבנק, ואמי נפטרה כשהייתי צעיר.
אקורדיון: התחלתי ללמוד בגיל חמש. הייתי המלווה של ג'טה לוקה ז"ל, וקניתי את האוטו והדירה הראשונה בזכותה. אחרי שנים, כשחלתה והייתה גלמודה, החזקתי אותה במוסד סיעודי. אני יכול להיות עצבני מעסקים, אבל בצליל החמישי אני בעולם אחר.

לכתבה המלאה

 

שוקי מדנס, יו״ר סוכנות הביטוח מדנס, מדבר על האתגרים של סוכני הביטוח

שוקי מדנס החל את דרכו כסוכן ביטוח בשנת 1973 ,אז הקים את "מדנס סוכנות לביטוח" ועסק בעיקר בביטוחי חיים. ב־19777 ,לאחר קבלת נציגות בישראל וחברות ב־MDU הבריטית, הוא ביטח את כל הרופאים והעוסקים במקצועות פרארפואיים בישראל נגד תביעות על רשלנות רפואית.

לכתבה המלאה

 

כתבה בדה מרקר על מיזם משותף של הפניקס ושוקי מדנס

חברת הביטוח הפניקס, שבשליטת יצחק תשובה, הודיעה אתמול כי תקים חברת ביטוח חדשה שתעסוק בתחום ביטוחי הבריאות והסיעוד, בשותפות עם חברת מדנס מבואות, שבשליטתו (95%) של שוקי מדנס.

לכתבה המלאה