גלרייה

דף הבית / גלרייה

שוקי מדנס – תעודות הוקרה

מתחילת דרכו המקצועית ועד היום, תורם שוקי מדנס לקהילה ולגופים שונים בהם הוא מאמין. כאות תודה על עשייתו,  הוא מקבל תעודות הערכה והוקרה ממגוון ארגונים בארץ ובעולם.

שוקי שומר ונוצר את התעודות ומכתבי ההוקרה שקיבל לאורך השנים. בין התעודות ניתן למצוא תעודת קונסול כבוד של הרפובליקה הדומיניקנית, תעודת הוקרה מטעם תנועת אומ"ץ (אזרחים למען מנהל תקין וצדק חברתי ומשפטי), ברכת תודה מצוות מדריכי מועדון בית חם התקווה, תעודה הוקרה מההסתדרות לרפואת שיניים בישראל על תחומתו לתחום רפואת השיניים ובריאות הפה בישראל ועוד.

 

געגועים לתל אביב של פעם

מלבד אהבתו למוזיקה, שוקי הוא גם חובב אמנות מושבע ובעל אוסף צנוע אך מעניין של אמנות ישראלית. מספיק מבט חטוף ביצירות בשביל להבין את ערכן הסנטימנטלי. שוקי, אשר נולד וגדל בתל אביב וחי בה עד היום, מתגעגע לתל אביב של ילדותו ועם זאת נהנה מהאבולוציה והצמיחה המהירה שמאפיינים אותה. הצילומים והציורים שעל קירותיו מתעדים תקופות שונות בהיסטוריה של תל אביב, מקפיאים רגעים קטנים בחיי העיר התוססת הזו שנמצאת בהתפתחות ובתזוזה תמידית.

 

אוסף פסלי ידיים

בצד הציורים והצילומים ניתן למצוא גם מגוון פסלים רבי עוצמה שהמכנה המשותף ביניהם הוא ידיים. למה דווקא ידיים? מכיוון שממבטו של שוקי ידיים מסמלות הכל, שיתוף פעולה, תמיכה, עזרה, חוזק, אינטימיות ועשייה. הן גמישות, רבות יכולת, מלאות ברגש ובתנועה. הן מזכירות לנו את הדינמיות הרבה של חיינו ואת היכולות שלנו לפעול בתוכם.